TPD - strona głównanapisz do nas
zobacz instrukcjękolonie 2023

TPD

Oddział Okręgowy
16-400 Suwałki
ul. Koœciuszki 82/13
tel/fax: 087 5664517
email: biuro@tpdsuwalki.org.pl

Jubileusz Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Suwałkach

wstecz

04.03.2024

1 marca 2024 roku odbyły się uroczyste obchody 50. lecia Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Suwałkach. W spotkaniu wśród licznie zgromadzonych gości, nauczycieli, uczniów, rodziców i zaprzyjaźnionych instytucji miałyśmy przyjemność reprezentować naszą społeczność Towarzystwa Przyjaciół Dzieci.

Na ręce Pana Dyrektora Bernarda Michniewicza podziękowałyśmy Uczniom tej Szkoły i Nauczycielom za wieloletnią współpracę, za organizację koncertów „Dzieci – dzieciom”, za piękną oprawę muzyczną podczas realizowanych projektów na rzecz osób niepełnosprawnych.

W podziękowaniu przekazałyśmy obraz „anioła grającego na skrzypcach”, który specjalnie na tę okoliczność został wykonany przez uczestników pracowni plastycznej Warsztatu Terapii Zajęciowej Towarzystwa Przyjaciół Dzieci.

 

Od momentu powstania Szkoła z wielkimi osiągnięciami kształci młode talenty muzyczne, Jej absolwenci osiągają duże sukcesy na skalę międzynarodową, niektórzy z nich wystąpili podczas okolicznościowego, przepięknego koncertu.

Dziękując za współpracę życzyłyśmy dalszych osiągnięć artystycznych i pięknych kolejnych jubileuszy.

Lilianna Anna Zielińska
Hanna Słuchocka
TPD Suwałki

Wersja do druku Generuj PDF
« inne aktualności