TPD - strona głównanapisz do nas
zobacz instrukcjękolonie 2023

TPD

Oddział Okręgowy
16-400 Suwałki
ul. Koœciuszki 82/13
tel/fax: 087 5664517
email: biuro@tpdsuwalki.org.pl

Międzyzdroje

Termin: 26.07.2018r – 04.08.2018r

Cena: 1.160,-

Cena obejmuje:

Bardzo prosimy o zabranie ważnych legitymacji szkolnych (powinna ona posiadać PESEL oraz pieczęć szkoły).

  • Wyżywienie 4 posiłki dziennie, zakwaterowanie;
  • Przejazd na kolonię i z powrotem;
  • Ubezpieczenie NNW;
  • Opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej, medycznej i ratownika wodnego;
  • Program rekreacyjno - wypoczynkowy.

Szczegółowe informacje dotyczące kolonii w Międzyzdrojach


Międzyzdroje- miejscowość wypoczynkowo turystyczna leżąca w północno-zachodniej Polsce nad Zatoką Pomorską w środkowej części wybrzeża wyspy Wolin. Największą atrakcją turystyczną Międzyzdrojów jest piękna plaża , przez wielu turystów uznawana za jedna z najlepszych nad Bałtykiem. Jedną z największych zalet plaży w Międzyzdrojach jest mol, które sięga w morze na 395 m. Latem na plaży usytuowane są zjeżdżalnie wodne, trampoliny oraz miasteczka zabaw z których najczęściej korzystają dzieci. Organizowane są również zawody piłki plażowej, wybory miss. Corocznie odbywa się impreza „Poszukiwacze skarbów” organizowana przez Polskie radio Szczecin oraz odbywa się realizacja programu telewizyjnego Zakręcone Wakacje.

Zakwaterowanie - Ośrodek Wczasowy Andromeda to 2- kondygnacyjny budynek położony niedaleko morza . Obiekt posiada 2, 3, 4, 5 osobowe pokoje z umywalkami i węzłem sanitarnym na każdym piętrze, własną stołówkę i salę dyskotekową Budynek znajduje się w sąsiedztwie obiektów sportowych . (korty tenisowe, boisko do piłki nożnej, piłki koszykowej, stół do ping-ponga).

W programie między innymi:

  1. Rejs statkiem;
  2. Zwiedzanie miejsc atrakcyjnych w Międzyzdrojach: (molo, gabinet figur woskowych, Zagroda Pokazowa Żubrów, Muzeum Przyrodnicze z żywymi bielikami, punkty widokowe Kawcza i Gosań, kościół św. Piotra Apostoła, kaplica Stella Matutina;
  3. Gry i zabawy zespołowe, teleturnieje;
  4. Imprezy kolonijne: Festiwal Piosenki kolonijnej, Randka w ciemno, Dzień sportu, Bal przebierańców, konkursy, wybory Miss i Mistera;
  5. Kąpiele morskie i słoneczne.

Ze względu na czynniki niezależne od organizatora (np. pogoda) organizator zastrzega sobie prawo zmiany w realizacji poszczególnych elementów programowych.