TPD - strona głównanapisz do nas
zobacz instrukcjękolonie 2023

TPD

Oddział Okręgowy
16-400 Suwałki
ul. Koœciuszki 82/13
tel/fax: 087 5664517
email: biuro@tpdsuwalki.org.pl

Krynica Zdrój

Termin: 16.07.2018r – 25.07.2018r

Cena: 1.165,-

Cena obejmuje:

Bardzo prosimy o zabranie ważnych legitymacji szkolnych (powinna ona posiadać PESEL oraz pieczęć szkoły).

  • Wyżywienie 4 posiłki dziennie, zakwaterowanie;
  • Przejazd na kolonię i z powrotem;
  • Ubezpieczenie NNW;
  • Opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej, medycznej i ratownika wodnego;
  • Program rekreacyjno – wypoczynkowy

Szczegółowe informacje dotyczące kolonii w Krynicy Zdrój

Krynica – Zdrój - jest jednym z najbardziej znanych kurortów, określanych mianem „Perła Polskich Uzdrowisk”. Położona jest w Beskidzie Sądeckim w dolinie potoku Kryniczanka i jego dopływów. Krynicę otaczają wzgórza Góry Parkowej, Krzyżowej, Jasiennika.

Beskid Sądecki pokrywają wspaniałe lasy, wśród których przeważają drzewostany bukowe , jodłowe i świerkowe. W okolicach znajduje się 16 rezerwatów przyrody. W lasach, na polanach i łąkach spotyka się blisko 1000 gatunków roślin. Klimat Krynicy-Zdroju ma walory klimatu podalpejskiego, wyróżnia się dużą liczbą dni słonecznych w roku oraz znacznymi wahaniami temperatury i ciśnienia atmosferycznego w ciągu doby.
Zakwaterowanie – Dom Wczasowy „Tryumf II” Krynica Zdrój ul. Piękna w pobliżu Pijalni Głównej i Góry Parkowej. Obiekt posiada 2-3-4 osobowe pokoje z łazienkami W budynku znajduje się świetlica ze stołem bilardowym i tenisowym a także salę telewizyjną. W ośrodku znajduje się HOT SPOT.

W programie wypoczynku:

  1. Zwiedzanie słynnego deptaka w Krynicy Zdroju (Stare Łazienki Mineralne, Pijalnie Wód Mineralnych, Muszli koncertowej, Nowego Domu Zdrojowego, Pomnika Nikifora Krynickiego, Drewnianego Kościóła Przemienienia Pańskiego, Muzycznej Fontanna), zwiedzanie cerkwi na Słotwinach
  2. Jednodniowa wycieczka autokarowa na Słowację zwiedzanie z przewodnikiem Bardejova, jednego z najpiękniejszych miast Słowacji, które w 2000 r. zostało wpisane na listę Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Przyrodniczego UNESCO.
  3. Gry, zabawy , konkursy , teleturnieje na terenie Ośrodka ,imprezy kolonijne: Festiwal Piosenki kolonijnej, Randka w ciemno, Dzień sportu, Bal przebierańców, dyskoteka.

Ze względu na czynniki niezależne od organizatora (np. pogoda) organizator zastrzega sobie prawo zmiany w realizacji poszczególnych elementów programowych.