TPD - strona głównanapisz do nas
zobacz instrukcję

TPD

Oddział Okręgowy
16-400 Suwałki
ul. Koœciuszki 82/13
tel/fax: 087 5664517
email: biuro@tpdsuwalki.org.pl

Ostatnie działania przedświąteczno-zimowe w placówce wsparcia dziennego

wstecz

23.12.2020

W tym jakże trudnym ostatnio okresie, dotkniętym wszelkimi trudnościami i ograniczeniami, nieco inaczej patrzy się w przyszłość.

O wiele cenniejsze stają się codzienne czynności i kontakty międzyludzkie, rówieśnicze, za którymi tak tęsknią nasi podopieczni. By przywołać chwile radości podjęliśmy kilka grudniowych wyzwań. Tradycyjnie – jak co roku, naszym darczyńcom i sponsorom młodzież przygotowała własnoręcznie wykonane kartki bożonarodzeniowe z życzeniami świątecznymi, które roznieśliśmy i rozesłaliśmy do różnych miast i instytucji.

Dzięki Fundacji Tesco i realizacji programu „Zdrowo jeść” udało się przygotować w grudniu 20 paczek żywnościowych rodzinom podopiecznych oraz 52 paczki z Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Augustowie, z produktami żywnościowymi w listopadzie i grudniu. Znalazły się tam dobre jakościowo produkty, które z pewnością wspomogą przedświąteczny budżet wielu rodzin.

Pod koniec grudnia sfinalizowano również tegoroczną AKCJĘ GWIAZDOR 2020! Nieco skromniej jak to miało miejsce dotychczas ale również z ogromną radością 24 naszych najmłodszych podopiecznych otrzymało świąteczne podarunki od darczyńców. Dzięki Pani Izabeli Król z wielką pomocą Pani Aleksandry Lewandowskiej - koordynatorkom ogólnopolskiej akcji Gwiazdor po raz kolejny uszczęśliwiono liczną grupę dzieci z augustowskiej placówki Towarzystwa Przyjaciół Dzieci. Za co jesteśmy ogromnie wdzięczni!

Przy tej okazji wszystkim naszym darczyńcom, sponsorom, działaczom społecznym i pracownikom TPD chcemy złożyć najserdeczniejsze życzenia świąteczne: Zdrowych – Dobrze przeżytych Świąt oraz wielkiej nadziei na powrót do „normalności” w przyszłym Nowym Roku!

       

       

     

Wersja do druku Generuj PDF
« inne aktualności