TPD - strona głównanapisz do nas
zobacz instrukcję

TPD

Oddział Okręgowy
16-400 Suwałki
ul. Koœciuszki 82/13
tel/fax: 087 5664517
email: biuro@tpdsuwalki.org.pl

Mikołajki u „Krasnoludków” w Augustowie

wstecz

14.12.2020

7 grudnia 2020 roku odbyło się spotkanie online dzieci z Punktu Przedszkolnego TPD „Krasnoludki” z Panem Mirosławem Karolczukiem Burmistrzem Miasta Augustowa w ramach „Wspólnie udekorujemy Augustów na Święta”.
Warunkiem udziału w spotkaniu było udekorowanie choinki własnoręcznie przygotowanymi ozdobami i zaśpiewanie wybranej kolędy.
W wykonaniu ozdób pomogli dzieciom rodzice. Była to wspaniała, rodzinna zabawa. Powstały piękne aniołki, bałwanki, łańcuchy, dzwoneczki, gwiazdy, bombki, nie zabrakło upieczonych pierniczków.

   

   

Dzieci w pięknie udekorowanej sali z radością prezentowały swoje prace. Samodzielnie „ubrały” choinkę świąteczną pachnącą piernikowymi ciasteczkami.
Tego dnia połączyliśmy się online z Urzędem Miasta w Augustowie, aby zaprezentować naszą choinkę i zaśpiewać kolędę „Pójdźmy wszyscy do stajenki” oraz złożyć życzenia świąteczne Panu Burmistrzowi, a za Jego pośrednictwem wszystkim mieszkańcom królewskiego miasta.
Ciekawym doświadczeniem było to, iż dzieci mogły oglądać występy rówieśników z innych przedszkoli na ekranie monitora.

.

   

   

Pan Burmistrz hojnie nagrodził wszystkich przedszkolaków, my również otrzymaliśmy dyplom, książki, gry i słodycze. Radość dzieci była ogromna. Z dumą oglądały przyniesione prezenty.

 

Serdecznie dziękujemy – była to dla nas piękna, niezapomniane przygoda.

Maria Grabowska
Pedagog Przedszkola

Wersja do druku Generuj PDF
« inne aktualności