TPD - strona głównanapisz do nas
zobacz instrukcję

TPD

Oddział Okręgowy
16-400 Suwałki
ul. Koœciuszki 82/13
tel/fax: 087 5664517
email: biuro@tpdsuwalki.org.pl

Gdynia

Termin: 
30.06.2021 - 09.07.2021
10.07.2021 - 19.07.2021

Cena: 1.250 zł

Cena obejmuje:

Bardzo prosimy o zabranie ważnych legitymacji szkolnych (powinna ona posiadać PESEL oraz pieczęć szkoły).

  • Wyżywienie 4 posiłki dziennie , zakwaterowanie;
  • Przejazd na kolonię i z powrotem;
  • Ubezpieczenie NNW;
  • Opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej, medycznej i ratownika wodnego;
  • Program rekreacyjno - wypoczynkowy.

Szczegółowe informacje dotyczące kolonii w Gdyni - I turnus
Szczegółowe informacje dotyczące kolonii w Gdyni - II turnus


Gdynia - portowe miasto nad Zatoką Gdańską, które stanowi część Trójmiasta. Posiada wiele tras spacerowych, rekreacyjnych oraz ścieżek rowerowych. Najpopularniejszą trasą jest Bulwar Nadmorski. Niespełna połowę terenu miasta pokrywają lasy, które częściowo tworzą Trójmiejski Park Krajobrazowy, na terenie Parku w dolinie rzeki Kaczej znajduje się rezerwat przyrody Kacze Łęgi. Do aktywnego wypoczynku zachęcają liczne zespoły parkowe. W samym mieście znajduje się 55 pomników przyrody (drzewa, grupy drzew i głazy). Miłośnicy morskiej przyrody znajdą wiele ciekawych wystaw w Gdyńskim Akwarium.

Zakwaterowanie:
Młodzież kolonijna będzie zakwaterowana w Internacie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2 w Gdyni. Do dyspozycji młodzieży oraz wychowawców będzie udostępniona sala telewizyjna i dyskotekowa ze sprzętem nagłaśniającym oraz boiska wielofunkcyjne. Obiekt położony jest w niezwykle ujmującym miejscu, na granicy Parku Krajobrazowego „Kępa Radłowska” w niedalekiej odległości od plaży i Bulwaru. Z okien Internatu można dostrzec morze oraz panoramę miasta.

W programie między innymi:

  • Zwiedzanie Gdańska i Sopotu;
  • Poznanie Gdyni- miejsca pamięci narodowej, Akwarium, Centrum Nauki Experyment, Muzeum Marynarki Wojennej, Muzeum Emigracji, „Dar Młodzieży”, Klif Orłowski, Bulwar Nadmorski.
  • Poznanie zwyczajów mieszkańców regionu, języka kaszubskiego poprzez udział w imprezach kulturowych Gdyni .
  • Gry i zabawy integracyjne (mini Playback Show, Wybory Miss i Mistera kolonii, Dzień na odwrót kalambury, antonimy, państwa miasta mam talent), ognisko lub grill.
  • Kąpiele wodne oraz słoneczne

  
Ze względu na czynniki niezależne od organizatora (np. pogoda) organizator zastrzega sobie prawo zmiany w realizacji poszczególnych elementów programowych.