TPD - strona głównanapisz do nas
zobacz instrukcję

TPD

Oddział Okręgowy
16-400 Suwałki
ul. Koœciuszki 82/13
tel/fax: 087 5664517
email: biuro@tpdsuwalki.org.pl

Schizofrenia – Otwórzcie Drzwi

wstecz

10.09.2019

W piękny, słoneczny dzień 9 września 2019 roku Środowiskowy Dom Samopomocy w Lipniaku zorganizował Festyn „Schizofrenia – Otwórzcie Drzwi” Lipniak 2019. Po raz kolejny odbyło się wspaniałe spotkanie integracyjne, gdzie nie zabrakło tańca, śpiewu i dobrej zabawy.

   

W festynie uczestniczyło wielu znakomitych gości. Pan Poseł Jarosław Zieliński Wiceminister Spraw Wewnętrznych i Administracji wyraził słowa uznania za wkład pracy Pani Dyrektor Bożennie Chmielewskiej i podziękowania za działalność na rzecz osób niepełnosprawnych.
W krótkich słowach Pani Prezes TPD Lilianna Anna Zielińska pozdrowiła uczestników spotkania i przekazała na ręce pani Dyrektor pracę ceramiczną wykonaną przez uczestników naszego Warsztatu Terapii Zajęciowej. Następnie gratulacje przekazali kolejni goście, po czym odbył się II PlayBack Show „Szalone lata 80.” Nasi podopieczni w dobrych humorach wyszli na scenę i przedstawili piosenkę pt. „The Final Countdown” zespołu Europe. Wszyscy uczestnicy spotkania bawili się doskonale oglądając występy artystyczne i integrując się z przybyłymi na festyn gośćmi.

Dziękujemy Organizatorom za zaproszenie i wspólną zabawę.

Wersja do druku Generuj PDF
« inne aktualności