TPD - strona głównanapisz do nas
zobacz instrukcję

TPD

Oddział Okręgowy
16-400 Suwałki
ul. Koœciuszki 82/13
tel/fax: 087 5664517
email: biuro@tpdsuwalki.org.pl

Tegoroczny wakacyjny wypoczynek z TPD …… zakończył się

wstecz

02.08.2019

Wszystkie kolonie wypoczynkowe zorganizowane przez Oddział Okręgowy Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Suwałkach podczas tegorocznych wakacji letnich zakończyły się na przełomie lipca – sierpnia br. Łącznie zorganizowaliśmy 6 turnusów kolonijnych, na których wypoczywało 272 dzieci z terenu województwa podlaskiego, do opieki nad dziećmi zatrudniono kadrę kierowniczo – wychowawczą (22 pedagogów), terapeutów, pielęgniarki, ratowników wodnych, przewodników górskich.

   

Dzieci w zależności od miejsca lokalizacji placówki miały zapewniony atrakcyjny program wychowawczy, kulturalny, poznawczo – turystyczny, patriotyczny, profilaktyczny z elementami terapii.

 

Wszystkie placówki kolonijne były zgłoszone do Podlaskiego Kuratora Oświaty.
Dziękujemy rodzicom za zaufanie i podjęcie decyzji, że dzieci (niejednokrotnie po raz kolejny) wyjechały na tepedowski wypoczynek, wszystkim Osobom pracującym na koloniach - a szczególnie kierownikom i wychowawcom za całodobową opiekę nad dziećmi i instytucjom, które wsparły organizacyjnie i finansowo tegoroczny wypoczynek.

   

Najważniejsze, że na koloniach nie było żadnych nieszczęśliwych wypadków, wszystkie dzieci bezpieczne, wypoczęte i zdrowe wróciły do swoich domów.

Dziękujemy raz jeszcze i do zobaczenia za rok.

TPD Suwałki

Wersja do druku Generuj PDF
« inne aktualności