TPD - strona głównanapisz do nas
zobacz instrukcję

TPD

Oddział Okręgowy
16-400 Suwałki
ul. Koœciuszki 82/13
tel/fax: 087 5664517
email: biuro@tpdsuwalki.org.pl

Bądź pozdrowiony Gościu nasz

wstecz

20.03.2019

„Bądź pozdrowiony Gościu nasz”

W „ naszym domu”, którym jest Warsztat Terapii Zajęciowej Towarzystwa Przyjaciół Dzieci 7 marca 2019 roku z przywitaliśmy Jego Ekscelencję Księdza Biskupa Jerzego Mazura słowami piosenki „Bądź pozdrowiony Gościu nasz”.

Prezes Towarzystwa Przyjaciół Dzieci Lilianna Anna Zielińska zapoznała Gości z funkcjonowaniem placówki a podopieczna Ania poprosiła o błogosławieństwo dla uczestników, rodziców i opiekunów.

Słowa uznania dla podejmowanych przez społeczność Warsztatu inicjatyw na rzecz osób niepełnosprawnych wypowiedział Proboszcz parafii p.w. Św. Wojciecha Ks. Wiesław Śliwczyński.
Młodzież na to wyjątkowe spotkanie przygotowała pieśni religijne, a podopieczna Asia wykonała na keyboardzie piosenkę „Wierzę w Ciebie Panie”.

Z przejęciem czekaliśmy na skierowane do nas słowa. Jego Ekscelencja Ksiądz Biskup przypomniał nam słowa Juliana Tuwima „Są dwa szczęścia na świecie jedno małe – być szczęśliwym, drugie – uszczęśliwiać innych”, mówił o radości z dokonania czegoś, do czego dążyliśmy i szczęściu ofiarowanym w uśmiechu, o modlitwie i pracy.
Głębokie i mądre słowa wypowiedziane przez Czcigodnego Księdza Biskupa, ciepła i serdeczna atmosfera oraz udzielone błogosławieństwo było źródłem wielkiego przeżycia duchowego naszej społeczności i pozytywnie wpłynie na dalszą naszą służbę na rzecz osób niepełnosprawnych.


Hanna Słuchocka
Kierownik

Wersja do druku Generuj PDF
« inne aktualności