TPD - strona głównanapisz do nas
zobacz instrukcję

TPD

Oddział Okręgowy
16-400 Suwałki
ul. Koœciuszki 82/13
tel/fax: 087 5664517
email: biuro@tpdsuwalki.org.pl

Hej Kolęda, kolęda…

wstecz

16.12.2018

15 grudnia 2018 roku zgromadziliśmy się przy symbolicznym żłobku Nowonarodzonego Jezusa, by wspólnie powitać Go w naszej tepedowskiej społeczności w Augustowie. Wspólnie z naszymi podopiecznymi z Punktu Przedszkolnego i środowiskowego ogniska wychowawczego – z rodzinami, na czele z panią Prezes – Lilianną Anną Zielińską oraz zaproszonymi gośćmi i członkami TPD usiedliśmy do wigilijnego stołu.

Z dobrocią w sercu, ze słowami serdecznych życzeń na ustach przełamaliśmy się wszyscy opłatkiem. Świąteczny czas spędziliśmy na wspólnym kolędowaniu i rozmowach, posilając się wigilijnymi potrawami przygotowanymi przez rodziny naszych podopiecznych. Odwiedzili nas również „Gwiazdorzy” – długo wyczekiwani przez dzieci – którzy w odpowiedzi na listy naszych podopiecznych sfinalizowali Akcję Gwiazdor 2018 i przywieźli wymarzone prezenty i świąteczne niespodzianki. Radości nie było końca! Dzięki sponsorom ogólnopolskiej akcji pod kierownictwem Pani Izabeli Król spełniły się marzenia dzieci z augustowskiej placówki TPD. Mamy przyjemność już po raz trzeci uczestniczyć w tej świątecznej akcji.

Szczęśliwe dzieci odwdzięczyły się swoim Gwiazdorom własnoręcznie wypieczonymi piernikami ze słowem „Dziękuję” i własnym imieniem, a zaproszonym gościom dzieci przygotowały ręcznie wykonane z masy porcelanowej dekoracyjne ozdoby na choinkę.


Anna Maria Żylińska – Pedagog
Maria Grabowska - Pedagog

Wersja do druku Generuj PDF
« inne aktualności